Park Miniatur Minieuroland

Ta firma nie ma obecnie żadnych aktualnych terminów.

Wyszukaj podobne oferty lub skontaktuj się z tą firmą osobiście.

* Jeżeli jesteś właścicielem tej wizytówki możesz dodać nowe terminy w swoim profilu. W razie pytań - zadzwoń do nas.

O Park Miniatur Minieuroland

Kim jesteśmy?

Park Miniatur Minieuroland przez 365 dni w roku zabiera swoich Gości w niezwykłą podróż

Zapraszamy do udziału w emocjonującej wyprawie po najciekawszych zakątkach naszego globu oraz do wspaniałej podróży po fascynującym świecie roślin! Przygotujcie się na olbrzymią dawkę kreatywnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń! Wyruszcie do baśniowej krainy, w której edukacja łączy się z zabawą, relaksem i aktywnym wypoczynkiem.

W samym sercu Kotliny Kłodzkiej znajduje się atrakcja, której z całą pewnością nie można pominąć na turystycznej mapie Polski. Minieuroland w Kłodzku jest unikalnym w skali całego kraju obiektem rekreacyjno-edukacyjnym, który łączy park miniatur z arboretum. Na powierzchni 20 000 m2, pośród niezwykłej roślinności, spacerując parkowymi alejkami, można poznać budowle światowej sławy oraz zabytki, kulturę i historię Ziemi Kłodzkiej. Znajduje się tu ponad 40 makiet, przedstawiających obiekty o dużych wartościach architektonicznych i historycznych, w tym 13-metrowa Wieża Eiffla, zaskakująca swoimi rozmiarami Twierdza Kłodzko, wykonana w skali 1:8 Fontanna di Trevi, misternie wykonany Wrocławski Ratusz, zachwycający detalami Łuk Triumfalny czy majestatyczna Statua Wolności. Przy miniaturach znajdują się opisy w pięciu wersjach językowych, które umożliwiają samodzielne zwiedzanie parku turystom z Polski oraz z zagranicy.

Zwiedzanie parku jest urozmaicone różnorodnymi formami aktywności, takimi jak gigantyczne puzzle oraz gry terenowe, rozwijające spryt i kreatywność, a także zachęcające do logicznego myślenia. Opiekunowie mogą wspólnie z dziećmi rozwiązywać zagadki i świetnie się przy tym bawić. Użytkownicy smartfonów mogą skorzystać z wirtualnego przewodnika. Nowoczesna aplikacja posiada wiele funkcjonalności, z których goście Minieurolandu mogą korzystać podczas samej wizyty oraz po opuszczeniu parku. Najmłodsi goście mogą bawić się bez ograniczeń na największym w regionie i nowoczesnym placu zabaw. Dwa punkty gastronomiczne z deserami, napojami i ciepłymi przekąskami zadowolą najbardziej wybredne gusta. Minieuroland to magiczne miejsce, w którym każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Jego przestrzeń jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Doskonałym uzupełnieniem odprężających chwil w parku jest cykliczne wydarzenie pn. „Festiwal Kwiatów Minieuroland”, organizowane w czerwcu każdego roku. Kwiaty jednoroczne w ilości 50 000 sztuk przez pełne pięć miesięcy tworzą fantazyjne i wielobarwne kompozycje. W czasie Festiwalu odbywają się liczne atrakcje inspirowane naturą oraz różnorodne imprezy tematyczne, których program jest kierowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych.  Festiwal Kwiatów Minieuroland to ciekawy sposób poznawania niezwykłego świata roślin, łączący naukę z rekreacją oraz umożliwiający twórczy i aktywny kontakt z przyrodą i kulturą. Jest to impreza zachwycająca niepowtarzalnym charakterem, która inspiruje i dostarcza dużo kreatywnych pomysłów na aranżację własnych ogrodów.

Ocena i komentarze

Firma Park Miniatur Minieuroland nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Lokalizacja