Mazurski Park Atrakcji MAZUROLANDIA

Ta firma nie ma obecnie żadnych aktualnych terminów.

Wyszukaj podobne oferty lub skontaktuj się z tą firmą osobiście.

* Jeżeli jesteś właścicielem tej wizytówki możesz dodać nowe terminy w swoim profilu. W razie pytań - zadzwoń do nas.

O Mazurski Park Atrakcji MAZUROLANDIA

Kim jesteśmy?

Mazurski Park Atrakcji MAZUROLANDIA to miejsce, w którym zabawa łączy się z edukacją na temat kultury i historii regionu warmińsko - mazurskiego. Obiekt został stworzony z myślą o rozrywce całej rodziny.

 

Jesteś ciekawy, jak wyglądają najpiękniejsze budowle Warmii i Mazur, ale nie masz czasu zwiedzić ich podczas urlopu? Może chciałbyś pokazać dziecku Park Militariów, albo grodzisko rycerskie? A może Twoje dziecko ma niespożyte pokłady energii i najlepiej bawi się w Parkach Zabaw, pełnych różnorodnych atrakcji? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zabierz swoją rodzinę na wycieczkę do MAZUROLANDII - gwarantujemy niezapomnianą zabawę połączoną z edukacją, a to wszystko w cenie jednego biletu!

 

Ocena i komentarze

średnia ocena 5.0
1 opinii

Jesteś zadowolony z atrakcji Mazurski Park Atrakcji MAZUROLANDIA?
Dodaj opinie i poleć znajomym.


5.0
2016-08-27

Joanna Borkowska

Świetne miejsce dla dzieci. Pełno atrakcji: od dmuchanych zjeżdżalni, poprzez trampoliny, wspinaczki, ciuchcię i strzelanie na zwiedzaniu kończąc! Rodzice mogą razem z dziećmi oraz gdy te się bawią na spokojnie przejść się wśród miniatur Mazur, przypomnieć sobie jak to dawniej się żyło oraz obejrzeć militaria z II Wojny Światowej oraz okresu Krzyżaków. Dzieci tez chętnie pozowały do zdjęć przy figurkach zwierząt i postaci bajkowych oraz obserwowały przebywające tam zwierzęta. Nie trzeba brać ze sobą góry jedzenia, gdyż można co nieco kupić na miejscu i zjeśc, a nawet poleżeć na leżakach :) 5,5 godz. minęło nam bardzo szybko i nawet upał nie przeszkodził w zabawie, jednak pora była nam jż wracać do domu :) W okresie zimowym przyjedziemy obejrzeć wioskę Mikołaja :)

Lokalizacja