Wioska Świętego Mikołaja

Opis

Mazurski Park Atrakcji zaprasza wszystkie Dzieci i Rodziców do magicznego świata Świętego Mikołaja. Tutaj zabawom nie ma końca, a wszystko to w najlepszym świątecznym klimacie!

 

W drugiej połowie listopada, Mazurolandia przemienia się w prawdziwą Wioskę Świętego Mikołaja. Każde dziecko może wtedy zajrzeć do chaty Mikołaja, napisać do niego list, usłyszeć ciekawe opowieści, a nawet przywitać się z nim osobiście. Co Was konkretnie czeka na miejscu? Zobaczcie sami:

 

  • Chata Świętego Mikołaja: tutaj Mikołaj odpisuje na listy, opowiada interesujące historie związane z tradycjami bożonarodzeniowymi, czy czyta najmłodszym bajki. Można tu liczyć na kubek gorącej herbaty. O rozrywkę zadbają Elfy, które pomogą rozwiązać świąteczne zagadki oraz napisać własną listę życzeń. Nie obędzie się także bez niszczarki złych uczynków!
  • Pracownia Świętego Mikołaja: mieszkają w niej elfy, które zaproszą małych gości do wspólnych zajęć artystycznych - malowania gipsowych ozdób świątecznych, ozdabiania kartek, tworzenia bożonarodzeniowych ozdób lub malowania zimowych pejzaży. 

 

Wszystko to w magicznej atmosferze Świąt, w świetle tysiąca lampek, wśród bożonarodzeniowych dekoracji!

 

*

Zwiedzanie Wioski Świętego Mikołaja trwa 2 h.

*

Rezerwacji można dokonać pod numerem: 693 616 083.

*

PARK CZYNNY OD 18.11! Wejścia odbywają się o godzinie 9:00, 11:00 i 13:00.

Cena od
19
za osobę

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
0 - 18 lat
19 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Wioska Świętego Mikołaja nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika