Ta firma nie ma obecnie żadnych aktualnych terminów.

Wyszukaj podobne oferty lub skontaktuj się z tą firmą osobiście.

* Jeżeli jesteś właścicielem tej wizytówki możesz dodać nowe terminy w swoim profilu. W razie pytań - zadzwoń do nas.

O Gojump

Kim jesteśmy?

GOjump to największy park trampolin w Polsce. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i doskonałą zabawę dla małych i dużych. Na powierzchni 3500m2 mamy aż osiem stref atrakcji. Przyjdź i przekonaj się sam, co oznacza dobra zabawa w naszym parku.

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy ofertę urodzinową. W trakcie zabawy do dyspozycji gości pozostawiamy nasze atrakcję, całą przestrzeń oraz doświadczonych instruktorów, którzy poprowadzą zabawę i sprawią że na długo pozostanie w pamięci solenizanta i jego gości. Zarezerwuj termin już dziś.

Dodatkowo! W ramach Akademii GOjump czekają na Was zajęcia z akrobatyki, gimnastyki, parkour oraz wiele innych! Tutaj zarówno amatorzy jak i profesjonaliści będą mogli wykonywać bardziej lub mniej skomplikowane ewolucje Więcej szczegółów na www.wroclaw.gojump.pl

Ocena i komentarze

średnia ocena 5.0
17 opinii

Jesteś zadowolony z atrakcji Gojump ?
Dodaj opinie i poleć znajomym.


5.0
2017-12-19

Maciek Wróbel

Byłem dwa razy. Pierwszy raz zaraz po otwarciu, od tego czasu mocno Park się rozwinął, jest sekcja "gimnastyczna", są zjeżdżalnie, liny, powstaje jeszcze jedna sekcja. Naprawdę dobre miejsce, polecam.

5.0
2017-02-24

Marcin Borowy

Super atrakcja zarówno dla dzieci jak i dorosłych, czytelne i proste zasady, polecam.

Lokalizacja