Zielona Szkoła - jednodniowa wycieczka z edukacyjnymi warsztatami przyrodniczymi.

Opis

Program warsztatów może być dostosowany do podstawy programowej nauczania przyrody w szkole podstawowej.

Temat przewodni zielonej szkoły wprowadzenie uczniów w świat dzikiej przyrody i niezapomnianej przygody. Dzieci będą miały okazję dowiedzieć się na czym polega sztuka maskowania, jak radzić sobie w warunkach niecodziennych dla człowieka.

Dowiedzą się także jak przygotować się do działań terenowych, jak zaplanować wypad do lasu, aby był bezpieczny i przyniósł wiele radości. Na czym polega orientacja w terenie i jak sobie radzić z mapą i kompasem, poznają pojęcie nawigacji, także obserwując przyrodę. Jeśli starczy czasu i będą chętni uczestnicy będzie również okazja zbudować własne obozowisko. Wybierzemy się na wycieczkę do pobliskiego lasu, aby wziąć udział w prawdziwych podchodach. Program dnia przewiduje zarówno zajęcia edukacyjne, jak i praktyczne. Obowiązuje hasło - nauka poprzez zabawę.

 

Miejsce: Park Rozrywki Rodzinka ul. Skórzewska 19, Skórzewo,60-185 Poznań

 

 

PROMOCJA 2017/2018 !!! CENA 85 ZŁ / DZIEŃ OD UCZNIA

Opiekunowie / nauczyciele – pobyt i wyżywienie bezpłatne przy grupie dzieci powyżej 18 w ramach wycieczki. grupa minimum 18 dzieci.

 

POLECAMY

Ocena i komentarze

Atrakcja Zielona Szkoła - jednodniowa wycieczka z edukacyjnymi warsztatami przyrodniczymi. nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika