Warsztaty świąteczne (dla grup zorganizowanych)

Opis

EduRodzinka to doskonałe połączenie edukacji i zabawy. Każdy z świątecznych pakietów edukacyjnych składa się z dwóch części.

Pierwsza część - pobudza umysł i zdolności manualne przez wspólną pracę dzieci w grupie rówieśników. W wyniku pracy zespołowej powstaje wspólne dzieło, które dzieci mogę zabrać ze sobą do klasy, szkoły lub przedszkola. A potem być z wykonanego dzieła dumnym przez cały rok.

 

Druga część polega na zabawie i korzystaniu z atrakcji całego Parku Rozrywki Rodzinka. W ramach świątecznych warsztatów przyrodniczo-plastycznych oferujemy pakiety:

  • Podstawowy – warsztaty i zabawa (2 h)- 25 zł / uczeń
  • Ze śniadankiem – warsztaty i zabawa (2,10 h) - 28 zł / uczeń
  • Z obiadkiem – warsztaty i zabawa (2,15 h) - 34 zł / uczeń

 

Możliwość wyboru jednej z poniższych opcji techniczno-plastycznych rękodzieł w ramach grupy zorganizowanej:

  • Budowanie Szopki Bożonarodzeniowej z materiałów wtórnych Wielkość, złożoność oraz konstrukcja szopki jest zależna od wieku, wielkości grupy i zaangażowania dzieci. Istnieje możliwość przyniesienia swoich materiałów wtórnych do wykorzystania przy budowie szopki.
  • Tworzenie nowoczesnych stroików świątecznych z różnego rodzaju materiałów Techniki tworzenia stroika oraz ozdób świątecznych są przeróżne, a ich zastosowanie zależy od wieku dzieci i wielkości grupy oraz możliwości, zdolności manualnych i zaangażowania dzieci. Istnieje możliwość przyniesienia swoich materiałów wtórnych do wykorzystania przy pracy nad stroikiem.

 

Metody pracy: pogadanka na temat recyklingu, poznanie sztuki recyklingu oraz tworzenie własnego rękodzieła z surowców wtórnych. Czas trwania zajęć: 60-90 min. grupy od 15 do 30 osób Scenariusz zajęć do wyboru dostosowany do wieku dzieci od I do VIII klasy szkoły podstawowej.

Rezerwacja terminu: (na listopad lub grudzień) z panią Agnieszką Staniewską

tel. kom. 500 163 114, mail: a.staniewska@parkrodzinka.pl

 

POLECAMY

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Warsztaty świąteczne (dla grup zorganizowanych) nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika