Opis

Karting jest doskonałą rozrywką zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Uczy przede wszystkim koncentracji, zdrowej rywalizacji oraz samokontroli. Uprawianie tego sportu wpływa na hartowanie ciała i umysłu, już na tym etapie młodzi kierowcy kształtują swój charakter, co wpływa na późniejsze sukcesy zawodowe.

Tor wyścigowy pozwala na rozgrywanie wyścigów w trzech konfiguracjach ustawień toru 150 m, 400 m oraz 550 m. Dodatkowo dla dzieci można wydzielić osobny tor. Nasza flota składa się z czterech rodzajów wielkości kartów, także praktycznie już od wieku 5-6 lat można u nas bezpiecznie pojeździć gokartem.

Nasze gokarty posiadają niemal wszystkie systemy poprawiające komfort jazdy oraz gwarantujące maksymalne bezpieczeństwo. Tory rekreacyjnie posiadają: system sygnalizacji ostrzegawczej, system pomiaru czasu, system regulowania mocy gokarta oraz zdalnego spowalniania. Przebieg toru podwójnie zabezpieczają opony oraz blok rur i taśm z polietylenu, który pozwala na bezpieczny uślizg gokarta po bandzie w przypadku kontaktu.

 

Cennik:

WYŚCIG 8 MIN. – 39 ZŁ

WYŚCIG IRON MAN – 95 ZŁ (5 MIN. KWALIFIKACJE + 20 MIN. WYŚCIG)

GOKART DWUOSOBOWY – 8 MIN. – 65 ZŁ
KOMINIARKA (BALACLAVA) - 9 ZŁ


OBOWIĄZEK JAZDY W KOMINIARCE

POLECAMY

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
5 - 99 lat
Zapytaj o cenę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Gokarty nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika