Park linowy

Opis

Park linowy jest świetną alternatywą do spędzania aktywnie czasu z całą rodziną. Na przeszkodach w parku mogą bawić się wszyscy, nie potrzeba dużego doświadczenia ani obycia za sprzętem alpinistycznym. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy.

Zabawa w naszym parku dostarczy niezapomnianych wrażeń, oraz sporo adrenaliny. Jest to doskonała rekreacja dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych bez żadnych ograniczeń. W naszym parku znajduje się sześć tras o różnym stopniu trudności. Jedna z nich przeznaczona jest dla najmłodszych uczestników zabawy. Pozostałe trasy są dla dzieci, które ukończyły 6 rok życia. Oczywiście za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna, natomiast młodsze pociechy w towarzystwie instruktora, rodzica lub opiekuna. Minimalny wymagany wzrost to ok. 110-120 cm.

  • trasa maluch, przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Zabezpieczona siatkami asekuracyjnymi, długość trasy 50 metrów.
  • trasa żółta, powstała z myślą o starszych dzieciach. Minimalny wzrost uczestników to 110 cm (około 6 lat), długość trasy to 42 metry.
  • trasa zielona, również doskonała trasa dla najmłodszych. Minimalny wzrost to 120 cm (około 7 lat), długość trasy to 76 metrów.
  • trasa niebieska, trasa polecana dla młodzieży oraz dorosłych. Minimalny wzrost uczestników to 140 cm (wiek około 12 lat), długość trasy 62 metry.
  • trasa czerwona, trasa przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Minimalny wzrost to 140 cm (wiek około 12 lat), długość trasy 246 metrów.
     

Cennik:

trasa maluch plus plac zabaw - 20 zł
trasa żółta - 18 zł
trasa zielona - 20 zł
trasa niebieska - 25 zł
trasa czerwona - 30 zł

POLECAMY
Cena od
20
za osobę

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
3 - 5 lat
20 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
6 - 18 lat
18 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
7 - 18 lat
20 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
12 - 18 lat
25 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
12 - 18 lat
30 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

średnia ocena 5.0
5 opinii

Jesteś zadowolony z atrakcji Park linowy?
Dodaj opinie i poleć znajomym.


5.0
2016-12-27

Gabriela Ulatowska

Niesamowite miejsce:)Tor Quadowy dla dzieci , to istne szaleństwo.Nie wiedziałam gdzie zorganizować swojemu dziecku urodziny. to miejsce okazało się być idealnym rozwiązaniem. Duże zaskoczenie. Obiekt nowoczesny i w pełni bezpieczny.

5.0
2016-10-03

Tomasz Buszyński

Bardzo duzo tras parku linowego! Zabawa jest niesamowita. Wszystko dostosowane do wieku i wzrostu i to mnie się podoba. Jak najbardziej wrócę ponownie ze swoją rodzinką. POLECAM!

5.0
2016-09-07

Nadia Swinke

Kto był ten wie, że można się tu dobrze bawić. Ceny nie są wysokie, na dodatek instruktorzy dbają o bezpieczeństwo. Polecam każdemu kto chce spędzić miło czas.

5.0
2016-08-11

Paulina Nowak

Jestem mile zaskoczona tym parkiem rozrywki, a już z pewnością parkiem linowym! Razem z dziećmi w wieku 8-10 bawiliśmy się tutaj mega!! To było dla nas coś nowego, zupełnie nowe doświadczenie. Byliśmy w zeszły weekend i było naprawdę dużo ludzi. Nic dziwnego. Wszystko jest zadbane. Dzieciaki nawet małe mogą poczuć się bezpiecznie i pewnie. Dziękujemy bardzo za wspaniałą, kompleksową obsługę, za indywidualne podejście. Park rozrywki na bardzo wysokim poziomie. Można zaufać instruktorom!

Inne atrakcje tego użytkownika