Animacje urodzinowe dla Twojego Dziecka

Opis

Chcesz zorganizować przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka w wybranym przez siebie miejscu (np. kawiarni, czy swoim domu) ale brakuje ci pomysłu na animację i atrakcje dla dzieciaków? Teraz nie jest to problemem, wystarczy zwrócić się o pomoc do Pompom.

 

PomPom gwarantuje 2 godziny zabawy dla Solenizanta i jego gości, w zaproponowanym przez Ciebie miejscu. Dzieciaki potańczą w rytm Mini Disco, wezmą udział w zabawach z chustą animacyjną, a ich twarze zostaną wymalowane przez animatora w piękne, bajkowe wzorki. Nie zabraknie także modelowania balonów w rozmaite kształty, szukania ukrytego skarbu, czy kreatywnych zabaw z chrupkami PlayMais.

Impreza odbywa się w klimacie wybranego przez Solenizanta tematu (Podróżnicza wyprawa, Przystanek na kosmicznej planecie, Pidżama Party – Sleepover!, Miss i Misster Party, W świecie kolorów i tańca, Salon Piękności, Przygoda w Stumilowym Lesie). Jeśli Twoje dziecko ma specjalne zainteresowania niech podzieli się tym z PomPom - animatorzy stworzą na podstawie tego specjalny scenariusz.

Rodzice mogą się także zdecydować na zakupienie dodatkowo płatnych atrakcji, takich jak: wata cukrowa bez ograniczeń, dmuchaniec, pokaz wielkich baniek mydlanych, balony z helem, 

*

Impreza trwa 2 godziny. Istnieje możliwość jej przedłużenia za dodatkową opłatą.

*

Cena 290 zł obejmuje obsługę jednego animatora, 350 zł - dwóch animatorów (dla maksymalnie 10 dzieci). Za każde kolejne dziecko należy dopłacić 20 zł.

*

Jeden animator może prowadzić imprezę dla maksymalnie 15 dzieci.

Cena od
290
za grupę

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
0 - 10 lat
290 zł / za grupę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
0 - 10 lat
350 zł / za grupę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

średnia ocena 5.0
7 opinii

Jesteś zadowolony z atrakcji Animacje urodzinowe dla Twojego Dziecka?
Dodaj opinie i poleć znajomym.


5.0
2016-08-08

Magda Jędrszczyk

Gorące podziękowania za super zabawę dla dzieciaków podczas naszego wesela! Dziękujemy❤ Magda i Piotr. -30.07.2016. Polecamy, polecamy i do zobaczenia!

Inne atrakcje tego użytkownika