Aleja Miniatur "Wonderful World"

Opis

Aleja Miniatur jest niesamowitym miejscem, w którym każde dziecko będzie mogło przekonać się na własne oczy, jak wyglądają najważniejsze zabytki współczesnego świata. Będzie to lekcja, której z pewnością długo nie zapomni!

 

W Parku znaleźć można również najbardziej znane miejsca, które zostały stworzone przez naturę, takie jak Wodospad Niagara, czy Wulkan Etna. Prawie wszystkie repliki są wykonane w skali 1:25, chociaż wyjątkowa jest w tym przypadku Bazylika Świętego Piotra, pozostająca w stosunku do oryginału w skali 1:13! Jest to jedyny tak duży model Bazyliki w Europie. Dzieci zobaczą także nieistniejące już amerykańskie wieże WTC.

Podczas zwiedzania na pewno nie zabraknie Koloseum, Piramidy Cheopsa, czy Statuy Wolności. Na samym szczycie Alei znajduje się sezonowa kawiarenka, która posiada duży taras z widokiem na wszystkie Miniatury. Park jest także oświetlony, dzięki czemu zwiedzanie go w nocy przynosi jeszcze więcej nowych wrażeń.

 

Bilet ulgowy dla dzieci do lat 18 kosztuje 15 zł. Zarówno dzieci do 4 roku życia, jak i osoby mające urodziny, płacą za bilet tylko 1 grosz.

 

UWAGA! ATRAKCJA DOSTĘPNA JEDYNIE W SEZONIE LETNIM!

 

POLECAMY
Cena od
15
za osobę

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
5 - 18 lat
15 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
0 - 4 lat
Zapytaj o cenę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Aleja Miniatur "Wonderful World" nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika