Park linowy w SABACIE KRAJNO

Opis

Park linowy jest jedną z największych konstrukcji tego typu w Polsce, która jest zbudowana w całości na palach. W parku mogą bawić się zarówno młodsze, jak i starsze dzieci.

 

SABAT KRAJNO oferuje 4 rodzaje tras, które reprezentują różny poziom trudności. Aby spróbować swoich sił w parku linowym, należy pomyślnie i bezbłędnie zaliczyć szkolenie prowadzone przez instruktora, które także odbywa się na specjalnie przygotowanej trasie.

 

OPIS TRAS:

 

  • Trasa dziecięca - zabezpieczona siatkami, nie jest tu konieczne używanie uprzęży, a do pokonania jest 8 przeszkód. Cena zawiera w sobie 3 przejścia. Swoich sił na trasie mogą spróbować dzieci od 3 roku życia, za zgodą rodzica/opiekuna.
  • Trasa Łatwa - rozciąga się na wysokości 2 metrów (do 3,5 metrów), zawiera 11 przeszkód i 2 przejazdy tyrolką. Dziecko powinno mieć minimalnie 120 cm (około 7 lat). 
  • Trasa Średniozawansowana - rozciąga się na wysokości 6,5 metrów, zawiera w sobie 16 przeszkód i zjazd tyrolką. Dziecko powinno mieć powyżej 135 cm wzrostu (około 8 lat).
  • Trasa Trudna - rozciąga sie na wysokości 9 metrów, zawiera w sobie 15 przeszkód. Dziecko powinno mieć więcej, niż 140 cm wzrostu (około 9 lat).

 

Bilet na trasę dziecięcą kosztuje 10 zł, łatwą - 15 zł, średniozaawansowaną - 20 zł, trudną - 25 zł.

 

UWAGA! PARKI LINOWE STANOWIĄ ATRAKCJĘ LETNIĄ.

POLECAMY
Cena od
20
za osobę

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
8 - 18 lat
20 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
9 - 18 lat
25 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
3 - 6 lat
10 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
7 - 18 lat
15 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Park linowy w SABACIE KRAJNO nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika