Zabawa w sali zabaw Pikoland

Opis

W Sali Zabaw Pikoland znajduje się moc atrakcji dla starszych i młodszych dzieci, a także... dla rodziców, ponieważ główna konstrukcja dostosowana jest także do użytkowania jej przez osoby dorosłe. Czy może być coś lepszego dla rodziców, niż wspólna zabawa z dzieckiem?

 

Główną atrakcją sali zabaw jest trzypoziomowa konstrukcja "małpiego gaju", do którego przyłączona jest zjeżdżalnia tubowa. Dla małych dzieci do 3 roku życia przygotowano specjalną Strefę Malucha, w której znajdziemy elementy wspinaczki, zjeżdżalnie, sensoryczną gąsienicę oraz inne zabawki, dostosowane do wieku i wpływające na rozwijanie zmysłów.

Starsze dzieci mogą pobawić się interaktywnymi modułami, które oferują edukacyjną rozrywkę. Poza tym pociechy mają także do dyspozycji wiele gier logicznych i zręcznościowych, kąciki tematyczne, elektryczne pojazdy oraz kolorowe zabawki.

 

Ceny są zróżnicowane ze względu na dni tygodnia. W dni robocze, cena biletu za nielimitowany czas zabawy wynosi 25 złotych, natomiast w weekend - 30 zł.

 

Pikoland oferuje także wykup karnetów:

  • 5 wejść (1h) - 55 zł,
  • 10 wejść (1h) - 100zł,
  • karnet miesięczny bez limitów - 150 zł.

 

Możliwe jest również wykupienie biletu na pół godziny, godzinę i dwie godziny. Ceny znaleźć można na stronie internetowej http://www.pikoland.pl w zakładce Cennik.

 

Nie czekaj i już dzisiaj odwiedź ze swoimi pociechami Pikoland!

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Zabawa w sali zabaw Pikoland nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika