Zabawa w Parku Rozrywki RABKOLAND

Opis

RABKOLAND został w 2004 roku oceniony jako jeden z najlepszych parków rozrywki w Polsce. Znajduje się tu wiele atrakcji, od karuzel zaczynając na przedstawieniach kończąc. A to wszystko w cenie jednego biletu!

 

W RABKOLANDZIE znaleźć można karuzele przeznaczone dla małych i dużych, takie jak tradycyjny wielki diabelski młyn, mniejsze i większe kolejki wagonikowe, samochodziki, karuzele weneckie, czy bujaczki. Dzieci mogą jeździć na rowerkach wodnych, strzelać z wodnych armatek lub urządzić sobie wycieczkę po tunelach Rura Parku. Ciekawscy powinni także odwiedzić Dom Śmiechu, Odwrócony Dom, Straszny Dwór, czy Wesołą Farmę.

W parku znajdują się także liczne teatry ruchomych figur, które zaciekawią każdego dzieciaczka. Ścieżka teatralna nie bez powodu nazywana jest "bajkową" - najmłodsi mogą tutaj obejrzeć występ Śpiewających Warzyw, Gadającego Muchomora, Wilka i 7 Koźląt, Wesołych Zajęcy czy nawet Psiej i Kociej Kapeli. 

Tutaj nie zapomina się także o edukacji! W RABKOLANDZIE znajduje się Muzeum Rekordów i Osobliwości oraz Muzeum Orderu Uśmiechu, które zainteresują każde dziecko i dostarczą mu mnóstwo zabawy.

 

Całodniowy bilet kosztuje 34 złotych. Istnieje także możliwość wykupu biletu sezonowego, kosztującego 99 zł.

 

UWAGA! Opłata za dziecko poniżej 85 cm to 1 zł.

POLECAMY
Cena od
1
za osobę

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
0 - 2 lat
1 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
0 - 99 lat
34 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Zabawa w Parku Rozrywki RABKOLAND nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.