Urodziny dla dzieci w świecie kształtów i kolorów

Opis

Concordia Desing jako firma zajmująca się projektowaniem, troszczy się także o najmłodszych i dokłada wszelkich starań, żeby dzień ich urodzin był niezapomnianym przeżyciem.

W trosce o radość dzieci i ich szczęście, Concordia stworzyła ofertę urodzinową, z której mogą skorzystać wszyscy rodzice, chcący podarować dziecku coś więcej niż zwykłe przyjęcie.

Urodzinki w świecie kształtów i kolorów to doskonały wybór dla większej grupy dzieci. Nie mają tu znaczenia indywidualne zainteresowania czy zdolności pociech, ponieważ kolory i kształty zna każdy maluch, niezależnie od wieku.

Temat ten daje także ogromne pole do popisu dla kreatywności i dziecięcej wyobraźni. Konkretny przebieg spotkania jest uzależniony od wieku pociech, ale Concordia Design Gwarantuje, że żadne dziecko nie będzie się nudzić a co więcej, pozna swój ulubiony kolor, a także wybierze najfajniejszy ze wszystkich kształtów!

Urodzinki mogą przybrać charakter zajęć manualnych lub aktywności ruchowej, a wszystko to okraszone wieloma atrakcjami i niespodziankami.

W koszt Urodzin wliczone są zaproszenia, niezbędne materiały, warsztat i animacje. Spotkanie trwa 2 h, a maksymalna ilość dzieci to 15 osób - istnieje możliwość powiększenia grupy, wiąże się to z dopłatą 20 zł za każde kolejne dziecko. 

 

O kontakt w sprawie urodzinek prosimy od poniedziałku do piątku od 11.00 do 15.00 na mail: m.rutkowska@concordiadesign.pl

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Urodziny dla dzieci w świecie kształtów i kolorów nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika