Urodzinki w sali zabaw Pikoland

Opis

Sala Zabaw Pikoland oferuje każdym zapracowanym rodzicom pomoc w zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego dla ich pociechy!

 

Pikoland dysponuje dwoma salkami urodzinowymi, które mogą pomieścić od 12 do 18 dzieci. Ich wynajęcie kosztuje 49 zł, a za każde dziecko należy zapłacić według cennika znajdującego się na stronie http://www.pikoland.pl w zakładce Cennik. Uczestnicy przyjęcia mają stały dostęp do Sali Zabaw.

Pakiet II obejmuje dwie godziny zabawy, wystrojenie sali według zainteresowań Solenizanta przez Pikoland, nakrycie stołu oraz pełną, wielobarwną zastawę. Opcja taka w dni robocze kosztuje 25 zł/dziecko oraz 28 zł/dziecko na weekend.

Pakiet III obejmuje to wszystko, co Pakiet II oraz dodatkowo 3 litry soków/wody z cytryną, 10 sztuk zaproszeń oraz "świeczkę - fontannę" na tort. Za tę opcję należy zapłacić 29 zł/dziecko w dni robocze oraz 32 zł/dziecko w weekend. 

 

Cała urodzinowa zabawa jest kierowana przez dwie animatorki.

 

Możliwe jest także wykupienie dodatkowych atrakcji, takich jak malowanie buziek, pokaz wykonywania zwierzątek z balonów oraz 25 minutowy pokaz chemika.

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Urodzinki w sali zabaw Pikoland nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika