Wycieczka po Dino Parku

Opis

Dino Park w Malborku jest doskonałym miejscem dla dzieci, które pasjonują się dinozaurami i ich historią. Ale nie tylko, ponieważ każdy maluch znajdzie tutaj coś emocjonującego i interesującego, bez względu na wiek i płeć.

 

Podstawową atrakcją jest tutaj ścieżka edukacyjna, prowadząca odwiedzających przez świat dinozaurów - na ścieżce o długości prawie 1,5 km znajduje się 40 eksponatów, które poruszają się, wydają dźwięki a nawet oddychają. Dinozaury wyglądają realistycznie i zachęcają do tego, by pogłębić wiedzę na ich temat. Kolejną, podobną atrakcją jest park smoków, który skutecznie rozbudza wyobraźnię przedstawiając wielkie modele smoków. Park smoków przynosi wiedzę mówiącą, że nie do końca są one wymysłem bujnych umysłów, a raczej należy w nich widzieć potomków dinozaurów. 

Dzieci mogą korzystać także z parku linowego, który posiada najnowocześniejszy system asekuracji, będący gwarantem bezpieczeństwa i spokoju o zdrowie dzieci. Ciekawym wydarzeniem są animatroniczne pokazy tresury dinozaurów, podczas których odwiedzający mogą na własne czy przekonać się, jak bardzo zaawansowana jest technologia modeli dinozaurów i cofnąć się w czasie o miliony lat wstecz. 

Dla dzieci interesująca są także inne zwierzęta, dlatego w Dino Parku znaleźć można mini - zoo, a w nim muflony, alpaki, daniele, kangury, czy kózki karłowate. Wszyscy najmłodsi mogą także bez ograniczeń korzystać z kolorowego i zakręconego placu zabaw dedykowanego zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Kto wie, może w piaskownicy uda się znaleźć szkielet dinozaura? 

Ostatnią z atrakcji wliczoną w cenę biletu jest Muzeum Skamieniałości, w którym zobaczyć można skamieniałe szczątki zwierząt i roślin, wiernie odwzorowane rekonstrukcje, czy olbrzymi model szkieletu dinozaura. 

 

W Parku znajdują się także dodatkowo płatne atrakcje, takie jak Kino5D, Kraina Zabaw oraz Laserowy Tor Przeszkód. Szczegóły znaleźć można w zakładce Atrakcje na stronie internetowej dinopark.malbork.pl

 

 

NOWOŚCI 2017:

 

  • chatka na kurzej łapce,
  • domek z piernika,
  • wioska Flinstonów,
  • 3,5m ludzik Lego.

 

 

W Parku Dinozaurów za "dziecko" uznawana jest każda osoba do 13 roku życia. Bilet ulgowy kosztuje w tym przypadku 23 zł, normalny - 26 zł. Istnieje także możliwość wykupienia biletu rodzinnego:

 

  • 2 osoby dorosłe + 1 dziecko = 71 zł,

  • 2 osoby dorosłe + 2 dzieci = 93 zł,

  • 2 osoby dorosłe + 3 dzieci = 115 zł.

 

Dodatkowo dla grup zorganizowanych istnieję możliwość zakupienia biletu w cenie:  19zł (dla grup zorganizowanych od 20 osób od pon do pt)

POLECAMY
Cena od
71
za grupę

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
71 zł / za grupę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
93 zł / za grupę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
115 zł / za grupę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
0 - 13 lat
23 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń
Zapytaj o szczegóły
14 - 18 lat
26 zł / za osobę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Wycieczka po Dino Parku nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.