Wizyta Świętego Mikołaja w Parku Rodzinka

Opis

 

 

Świętego Mikołaja kochają wszyscy, a w szczególności dzieci. W Parku Rozrywki Rodzinka Święty Mikołaj przychodzi do wszystkich dzieci tych grzecznych i nie… Całość spotkania będzie oparta na scenariuszu związanym z wyczarowaniem opadu sztucznego śniegu po zaśpiewaniu przez dzieci refrenu piosenki oraz wizytą Świętego Mikołaja. Animator nauczy dzieci magicznej piosenki:

 

„Pada śnieg, pada śnieg, lecą z nieba białe piórka pada śnieg, pada śnieg, już przybielił nam podwórka a gdy popada tak do rana, starczy śniegu na bałwana”

 

Kiedy śnieg będzie padał dzieci usłyszą dzwonki, który pojawi się doskonale przebrany „autentyczny” i gotowy do wprowadzenia dzieci w magiczną atmosferę świąt. Magia Świąt! Św. Mikołaj zasiądzie w swoim magicznym fotelu opowie krótko dzieciom kim jest i skąd pochodzi oraz, że ma w zwyczaju nagradzać wszystkie dzieci.

Istnieje możliwość dostarczenia własnych prezentów, które rozda Mikołaj. Mogą to być prezenty w postaci cukierków, czekoladowych Mikołai lub innych upominków zorganizowanych przez opiekunów / nauczycieli. Kosztu prezentów nie ponosi Park.

 

Padający Śnieg Pakiety:

 

  • Podstawowy 2 h = zabawa w parku + spotkanie ze Św. Mikołajem – 24 zł / uczeń
  • Ze śniadankiem 2 h 10 min = zabawa + spotkanie ze Św. Mikołajem – 27 zł / uczeń
  • Z obiadkiem 2 h 15 min = zabawa w parku + spotkanie ze Św. Mikołajem – 33 zł / uczeń

 

POLECAMY

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Wizyta Świętego Mikołaja w Parku Rodzinka nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika