Moc atrakcji w Parkach Tematycznych

Opis

ZATORLAND to miejsce, w którym na powierzchni 12 hektarów można przeżyć niesamowitą przygodę w czterech parkach tematycznych: Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Mitologii, Parku Owadów oraz Parku Bajek i Stworzeń Wodnych oraz Lunaparku.

 

 • PARK RUCHOMYCH DINOZAURÓW to więcej, niż park tematyczny - to raczej park zabaw, w którym znajduje się ponad 100 różnorakich modeli dinozaurów. Goście zobaczą także niezapomniane eksponaty, wystawione w Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, które mogą stać się przyczynkiem do rozwinięcia nowej pasji. Park znajduje się na zalesionym terenie, gdzie podziwiać można dinozaury, które w większości są ruchome, a do tego wydają dźwięki. To niesamowity sposób na edukowanie najmłodszych.

 

 • PARK MITOLOGII jako jedyny w Polsce oferuje możliwość obejrzenia figur, przedstawiających bohaterów (i potwory!) greckiej mitologii. To tutaj dziecko zobaczy, jak mógł wyglądać Dedal i Ikar, Zeus, Achilles, Cerber czy Minotaur. Park rozbudza wyobraźnię, edukuje i oferuje coś więcej, niż tradycyjne Parki Bajek.

 

 • PARK OWADÓW to miejsce dla małych śmiałków, którzy nie przestraszą się gigantycznej mrówki czy pająka - olbrzyma. Znaleźć tu można 16 figur, które w szczegółowy sposób pokazują, jak w powiększeniu wyglądają poszczególne owady. Każdy model jest również opatrzony tablicą informacyjną, dzięki której Park pełni również funkcję edukacyjną. Strzeżcie się jednak - niektóre z owadów mogą się niespodziewanie poruszyć!

 

 • PARK BAJEK I STWORZEŃ WODNYCH to atrakcja, która odsłania przed zwiedzającymi świat morskich zwierząt - głównie ryb, ale można tu znaleźć także gady. Na najmłodszych czeka zadaszony plac zabaw oraz Park Bajek, w którym spotkają swoje ulubione postacie z bajek, takie jak Kot w Butach, Królewna Śnieżka czy Czerwony Kapturek.

 

 • LUNAPARK oferuje wiele niezapomnianych atrakcji dla młodszych i większych dzieci. Znajduje się tu kino 5D, skuter, karuzele, kolejka, symulator, zjeżdżalnia, trampoliny i wiele, wiele innych!

 

*

 

Cennik:

 

 • Pakiet Srebrny: dostępny jest jdla klientów indywidualnych, gwarantuje możliwość skorzystania ze wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie parku (za wyjątkiem tych uruchamianych przy pomocy żetonów).
  Cena: 29,99 zł
 • Pakiet Premium Plus, jest ważny przez dwa następujące po sobie dni. W ramach pakietu można skorzystać z: 

 

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania ze wszystkich atrakcji wielokrotnie ( z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów).
Cena: 49,90 zł ulgowy / 59 zł normalny

 

 • Bilet Rodzinny 2+2 (dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci w wieku do 16 lat)
  Bilet ważny przez dwa następujące po sobie dni. Wstęp do: Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Mitologii, Parku Owadów, Parku Bajek, Kina 5D Extreme, Kina 360 3D, Zwiedzania Domu Do Góry Nogami

 

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania ze wszystkich atrakcji wielokrotnie ( z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów).
Cena: 199,90 zł

 

POLECAMY

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Moc atrakcji w Parkach Tematycznych nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.

Inne atrakcje tego użytkownika