Moc atrakcji w Miasteczku Westernowym

Opis

W Miasteczku Westernowym MEGA - PARK jest doskonałym miejscem dla rodzin z dziećmi, szukających niepowtarzalnej rozrywki, pełnej ciekawych atrakcji.

 

Ze względu na wieloletnią działalność, zespół MEGA - PARKU ma do zaoferowania naprawdę wiele niesamowitych obiektów, które zapadną w pamięć każdemu dziecku. Znajdziemy tutaj przede wszystkim Miasteczko Westernowe, w którym znajduje się wiele tematycznych sklepów z pamiątkami oraz Foto studio. W Miasteczku panuje niepowtarzalny klimat, który w 100% pozwala przenieść się w czasy Dzikiego Zachodu. Odbywają się tutaj pokazy, spotkać można braci Daltonów i Lucky Lucka!

ZOO jest kolejną atrakcją, która towarzyszy MEGA - PARKOWI niemalże od początku. W ZOO spotkać można kózki, kucyka, strusie czy wielbłąda, a także spacerujące po terenie ptactwo domowe. Innym obiektem sprawiającym dzieciom wiele radości jest Jura Park, którego celem jest przede wszystkim edukacja. Wszystkie eksponaty dinozaurów są wykonane w skali 1:1, a przechadzka Jura Parkiem prowadzi odwiedzających przez okres geologiczny od kambru do czasów dzisiejszych. Dzięki tej atrakcji każde dziecko będzie wiedziało, dlaczego wyginęły dinozaury!

W MEGA - PARKU znajduje się także Lunapark, do którego wstęp jest nieograniczony i bezpłatny do dnia 3.10.2016. Lunapark jest pełen różnego rodzaju obiektów rekreacyjnych, takich jak dmuchańce, mechaniczne kucyki, basen z pontonami, eurobungee, byk - rodeo czy całkowicie bezpieczna strzelnica. 

Ostatnią z atrakcji jest Kraina Bajek, gdzie dzieci przeżyją przygodę u boku swoich ulubionych bohaterów bajek. Przygoda ta jest moderowana przez wyszkolonego animatora - przewodnika i jest zakończeniem dla ścieżki edukacyjnej Jura Parku. W Krainie Bajek można się spotkać ze Smerfami, Jasiem i Małgosią, Pinokiem, 7 Krasnoludkami, Smokiem Wawelskim i innymi bohaterami bajek i legend!

 

Dni, w których odbywają się specjalne pokazy w Miasteczku Westernowym, mają wyższą cenę. Standardowy bilet ulgowy kosztuje 11 zł, natomiast bilet ulgowy w dniu pokazu - 35 zł.

Pokazy odbywają się w godzinach: 11:00, 12:00, 14:00, 15:30, 16:30.

 

UWAGA! W okresie 1.09 - 2.10 cena biletu ulgowego w tygodniu to 11 zł, na weekendy natomiast 35 zł ze względu na odbywanie się w tym czasie pokazów!

UWAGA! Wejście dla dzieci do lat 3 jest bezpłatne!

 

 

 

Terminy:

Zapytaj o szczegóły
0 - 3 lat
Zapytaj o cenę
Miejsc: bez ograniczeń

Lokalizacja atrakcji

Ocena i komentarze

Atrakcja Moc atrakcji w Miasteczku Westernowym nie posiada jeszcze żadnej opinii.
Dodaj opinie i poleć znajomym.