Nie masz konta? Rejestracja w 10 sekund
Nazwa użytkownika:       Hasło:      
co robić żeby włosy szybciej rosły
Wybierz typ pytania i dopisz pozostałą część.
Co robić jak poderwac dziewczyne
co robić w życiu
Co robić
Jak
Dlaczego
Gdzie
Kiedy
Skąd
Kto
Co
schowaj ^
co robić z chłopakiem

co robić w ferie
co robić w sylwestra w domu

gdy on mi mowi ze juz mnie nie kocha?
Co robić gdy on mi mowi ze juz mnie nie kocha?

Pytanie zadał iwonanowa, 26 lipca 2009 roku, o godzinie 18:06
Byliśmy ze sobą 5,5 lat a przez ostatnie 4 mieszkaliśmy razem, mówił ze jestem najważniejsza osobą w jego życiu, ze tylko mnie kocha i tylko ze mną chce być. Planowaliśmy wspólne życie... Pewnego dnia powiedział mi ze nie chce ze mną być do końca życia, je ze się wypalił, ze przestał mnie kochać. Płakałam całą noc, cały dzień i jak teraz o tym mowie i myślę łzy mi same lecą, nie mogę się powstrzymać, nie mogę się z tym pogodzić. Jestem jeszcze młoda, mam 23 lata, ale czuje ze nigdy nikomu nie zaufam i nigdy nikogo nie pokocham. wszystko straciło dla mnie sens i znaczenie. Co mam robić??? jak żyć dalej? Byliśmy ze sobą 5,5 lat a przez ostatnie 4 mieszkaliśmy razem, mówił ze jestem najważniejsza osobą w jego życiu, ze tylko mnie kocha i tylko ze mną chce być. Planowaliśmy wspólne życie... Pewnego dnia powiedział mi ze nie chce ze mną być do końca życia, je ze się wypalił, ze przestał mnie kochać. Płakałam całą noc, cały dzień i jak teraz o tym mowie i myślę łzy mi same lecą, nie mogę się powstrzymać, nie mogę się z tym pogodzić. Jestem jeszcze młoda, mam 23 lata, ale czuje ze nigdy nikomu nie zaufam i nigdy nikogo nie pokocham. wszystko straciło dla mnie sens i znaczenie. Co mam robić??? jak żyć dalej?
Odpowiedz:                        Przejdź do odpowiedzi (2)

Aby odpowiedzieć na pytanie, musisz się zalogować.
Skorzystaj z formularza na górze strony.
jak usunąć śledzika
No coz takie jest zycie.Wyobras sobie ze za pare lat ty bys tak postapila(prawdopodobnie) i wtedy on by mial takie samopoczucie.Ogolnie chodzi o to ze partnera na cale zycie wybiera sie troszeczne pozniej jak juz sie jest zdecydowany i wie co sie chce od zycia.Wiec niemartw sie w tym wieku to jest normalne.Swiadomosc ze to jest normalne zjawisko wsrod mlodych ludzi powinna ci pomuc Odpowiedzi udzelił: rozkminator, 26 lipca 2009 roku, o godzinie 22:56
No coz takie jest zycie.Wyobras sobie ze za pare lat ty bys tak postapila(prawdopodobnie) i wtedy on by mial takie samopoczucie.Ogolnie chodzi o to ze partnera na cale zycie wybiera sie troszeczne pozniej jak juz sie jest zdecydowany i wie co sie chce od zycia.Wiec niemartw sie w tym wieku to jest normalne.Swiadomosc ze to jest normalne zjawisko wsrod mlodych ludzi powinna ci pomuc (odpowiedz)
potrafie zrozumiec doskonale, bylam w podobnej sytuacji i pamietaj ze caly w tym ambaras aby dwoje chcialo na raz potrzeba czasu zeby przestalo bolec, musisz sama sobie w glowce poukladac ze ten etap juz jest zamkniety a jak bedziesz gotowa, otworzysz nowy :) Odpowiedzi udzelił: ania007@buziaczek.pl, 9 sierpnia 2009 roku, o godzinie 13:10
potrafie zrozumiec doskonale, bylam w podobnej sytuacji i pamietaj ze caly w tym ambaras aby dwoje chcialo na raz potrzeba czasu zeby przestalo bolec, musisz sama sobie w glowce poukladac ze ten etap juz jest zamkniety a jak bedziesz gotowa, otworzysz nowy :) (odpowiedz)
© Wszelkie prawa zastrzeżone. CoRobic.pl (2007-2010)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.